11183. 359. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 000 HUF
16
0 HUF
Zsolnay Pompadour mintás porcelán háromkarú gyertyatartó, matricás, jelzett (3. osztályú), apró kopásnyomokkal, m: 26,5 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk