11182. 359. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
6 000 HUF
0 HUF
Zsolnay Pompadour mintás szendvicses készlet, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 16,5 cm (6×), 44×16 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk