10 000 HUF
Devecseri Gábor (1917-1971)-Kass János (1927-2010): Bikasirató. A borító rajza, az illusztrációk Kass János munkái. Valamint Kass János 3 db műlapjával, színes linómetszet, jelzett, 26x18 cmx3. Bp., 2000, Tótfalusi Kis Miklós Nyomdaipari Műszaki Szakközépiskola. Készült 100 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.