17069.
360. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 000 HUF
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1939, Váncza és Társa. Tizenötödik, háromszorosra bÅ‘vÃtett kiadás. Kiadói félvászon-kötés, gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.