17063.
360. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Mezőgazdasági vezérfonál néptanítók számára. Összeáll.: Tormay Béla. Bp., 1906, Pallas, XIII+443 p. Ötödik, javított és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval, az utolsó pár lap szélén folttal, de egyébként jó állapotban.