17062.
360. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 000 HUF
79
Rézi néni: Szegedi szakácskönyv. Szeged, 1882, Burger Gusztáv. Félvászon kötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.