17065.
360. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 000 HUF
14
Zilahy Ágnes: A befőttekről. Gyümölcs, főzelék és saláta épen való tartása. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötés, gerincnél sérült, viseltes állapotban.