800 HUF
A 2. magyar hadsereg megsemmisülése a Donnál. Összeállította és a bevezető tanulmányt írta Dr. Horváth Miklós. Előszót írta Munnich Ferenc. Bp., 1958, Zrinyi. Első kiadás. Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval, foltos.