5 000 HUF
Erdélyi történelmi adatok I-IV. köt. Szerk. és kiadja: Gróf Mikó Imre. Szekszárd, 1987, Szekszárdi Nyomda Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja, (Szekszárdi Nyomda Vállalat.) Reprint kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói karton-tokban, a tokon kis kopásnyomokkal, kis sérüléssel, de egyébként jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.