3 800 HUF
Jókai Mór: Egy magyar nábob. Képes díszkiadás. Goró Lajos hatvankét szövegrajzával, és nyolc aquarelljével. Bp., 1894, Athenaeum, 1 t.+XII+500+2 p.+ 8 t. Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, és kissé sérült és kissé kopott gerinccel és borítóval, egy tábla kijár.