17526. 360. Closed Online auction Books: Other rarities
1 800 HUF
0 HUF
Schopenhauer, Arthur: Tanulmányok. Ford. Schmidt József. Bp., 1924., Pantheon, 235 p. Díszes félbőr-kötésben, kissé sérült kötéssel, kissé kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.
Photo of the item taken by : karap_norbert