4 200 HUF
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevelkedett drága kövekkel kirakott arany korona [...] imádságos könyv. Pest, 1849, Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István, 1 t.+8+400+4 p.+5 t.(acélmetszetek.) Korabeli bordázott egészbőr-kötésben, kopott, foltos, kissé sérült borítóval és gerinccel, foltos lapokkal, hiányzó szennylapokkal.