15658.
360. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
1933 Magyar Sakkvilág. XVIII. évf. 1-12 sz.+Rendkívüli szám. A Magyar Sakkszövetség hivatalos lapja. Szerk.: Tóth László. Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., 1-164;189-332 p.+2 t.+1. szt. lev.+165-188 p.+23 sztl. lev. Az eredeti címlapokat bekötötték hátulra. A rendkívüli számot a végére kötötték be. Későbbi kissé kopott félvászon-kötésben.