15044.
360. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
Baktay Ervin: A világ tetején I-II. kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 144 p.+35 t.(fekete-fehér fotók.)+312 p.+24 t.(fekete-fehér fotók.)+2 t. (térképek.) Harmadik kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban