15045.
360. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
13
Cholnoky Jenő: Balaton. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1937],Franklin, 191+1 p.+24 t.(fekete-fehér fotók.) Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a gerincen kopásnyomokkal. + 1913 Tihanyi félsziget térképe, rajzolta: Nazimeczki László. Bp., Kellner és Mohrüder-ny., a szélein picit körbevágott, 27x21 cm +cca 1926 Balaton térkép, 1: 200.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet,a szélein vágott, 26x44 cm