11167. 360. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
11 000 HUF
9
0 HUF
Herendi Eton mintás porcelán mélytányér, 6 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 20,5 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor