11165. 360. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 600 HUF
11
0 HUF
Herendi virág mintás ékszerdobozka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 6,5 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk