11216. 360. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
6 000 HUF
0 HUF
Hollóházi kajszibarackos pálinka palack, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, dugóval, m: 21 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk