11253. 360. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
14 000 HUF
0 HUF
Unterweissbach hölgy esernyővel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, apró lepattanással, m: 24 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor