11193. 360. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 000 HUF
0 HUF
Zsolnay korsós kislány 2 db , kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 7,5 cm (2×)
Photo of the item taken by : turóczi_márk