Vihar! kapitalizmus, kommunizmus, liberalizmus, szoc. dem.. Antiszemita szovjet-ellenes propaganda lap. Felelős kiadó Nagykálnai Levatich László, Held János könyvnyomdája / Hungarian anti-Semitic and anti-Soviet propaganda mocking art postcard. Judaica
A telhetetlen szovjet. Antiszemita szovjet-ellenes propaganda lap. Felelős kiadó Nagykálnai Levatich László, Held János könyvnyomdája / Hungarian anti-Semitic and anti-Soviet propaganda mocking art postcard. Judaica
Szerepcsere a világtörténelem színpadán. Antiszemita szovjet-ellenes propaganda lap. Kiadja a MNSzP (Magyar Nemzeti Szociális Párt) orsz. propaganda osztálya Debrecen, Beke-nyomda / Hungarian anti-Semitic and anti-Soviet propaganda mocking art postcard. Judaica
Istennek minden állatfajtája maga választ vezért s gondja van rája.... Rabbi, Antiszemita szovjet-ellenes propaganda lap. Kiadja a MNSzP (Magyar Nemzeti Szociális Párt) orsz. propaganda osztálya Debrecen, Beke-nyomda / Hungarian anti-Semitic and anti-Soviet propaganda mocking art postcard. Judaica
Moszkvától Madridig így dolgozunk mindenütt. Antiszemita szovjet-ellenes propaganda lap. Felelős kiadó Nagykálnai Levatich László, Held János könyvnyomdája / Hungarian anti-Semitic and anti-Soviet propaganda mocking art postcard. Judaica
Herkó Páter, Új honfoglalás a második ezredév küszöbén. 1896-ban a Nemzet humora, 1936-ban a Nemzet tragédiája. Antiszemita szovjet-ellenes propaganda lap. Kiadja a EMNSzP (Egyesült Magyar Nemzeti Szociális Párt) orsz. propaganda osztálya. Hátoldalon nyilaskereszt / Hungarian anti-Semitic and anti-Soviet propaganda mocking art postcard. Judaica
Boldog Újévet! Héber nyelvű zsidó újévi üvözlőlap / Jewish New Year greeting card with Hebrew text and golden decoration. Judaica (kopott sarkak / worn corners)
1944 Gáti György zsidó 101/326 KMSZ (közérdekű munkaszolgálatos) levele Jármai Ildikónak a bethleni munkatáborból / WWII Letter from a Jewish labor serviceman sent from the labor camp of Beclean. Judaica (EM)
1944 Forgács Zoltán zsidó 101/324 KMSZ (közérdekű munkaszolgálatos) levele Friedmann Vilmosnének a munkatáborból / WWII Letter from a Jewish labor serviceman sent from the labor camp. Judaica (EK)