11127.
361. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Gyulavári Pál (1949-): Lovak a gémeskútnál. Bronz falitál, jelzett, farostra ragasztva keretben, d:24 cm