Books: Hunting Number of items: 29
1998507
17181
361
Books: Hunting
Other collectibles
1894 Erdészeti statisztika. hn.,1894, nyn., 233+2+133+3 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, belül jó állapotban.
Stencilezéssel sokszorosított selmecbányai erdészeti jegyzet. A borító gerincének alján: Pauer Jenő (1875-?.)
10 000 HUF
2083501
17182
361
Books: Hunting
Other collectibles
Illés Nándor: A vadászati ismeretek kézikönyve. 3. köt. 1. rész. Bp., 1895, Grill Károly. Korabeli egészvászon kötésben. Egy lap hiányos (253.)
4 000 HUF
2083494
17183
361
Books: Hunting
Other collectibles
A hivatásos vadász kézikönyve. Szerk.: Dr. Borzsák Benő. Bp.,1981, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadozott papír védőborítóval
3 000 HUF
2079764
17184
361
Books: Hunting
Other collectibles
1 000 HUF
2063149
17185
361
Books: Hunting
Other collectibles
Megemlékezés a MEVME-ről. A Magyar Erdészeti és Vadászati Műszaki Segédszemélyzet Országos Egyesületének története. Összeáll.: Schweighardt Ottó. Tata, 2013, (Némedy Nyomda Kft.) Kiadói kartonált papírkötés. Az összeállító, Schweighardt Ottó gépelt levelével, rajta autográf aláírásával.
1 600 HUF
2077616
17186
361
Books: Hunting
Other collectibles
Lakatos Károly: Vadászhit. - A magyar vadászbabonák és hiedelmek kultusza. Bp.,1990, Népszava. Kiadói papírkötés, Reprint!
1 600 HUF
2063138
17187
361
Books: Hunting
Other collectibles
Dr. Szerb Imre: ...együtt vadászni. Keszthely, én., Neptun Bt. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2079432
17188
361
Books: Hunting
Other collectibles
Bársony István: Vadásztörténetek. Magyar Könyvtár 28. Bp.,é.n.,Lamepl R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 69+1 p. Kiadói papírkötésben, javított gerinccel, foltos, megviselt állapotban.
1 000 HUF
2079735
17189
361
Books: Hunting
Other collectibles
Nagy Domokos Imre: A vadászat a festészetben. Bp., 1972, Corvina, 37 p.+48 t. Színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötés, kiadói javított papír védőborítóval.
1 000 HUF
2080716
17190
361
Books: Hunting
Other collectibles
Kovásznai Kováts István: A vadászat barátja. Bp.,1993,MAVAD. Kiadói egészvászon-kötés. 1829-es kiadás reprint kiadása.
1 200 HUF
2079856
17191
361
Books: Hunting
Other collectibles
Borsos Béla: Magyar vadász lőportartók. Bp., 1982, Corvina, 90+2 p.+40 t. Kétoldalas színes képtáblákkal. Kiadói egészvászon-kötésben.
1 000 HUF
2014634
17192
361
Books: Hunting
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035