5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Machsor. Dritter theil. Die Sämmtlichen Fest-Gebete und gottesdienstlichen Dichtungen der Israeliten. Prag, 1845, Gottlieb Haase Söhne. Német és héber nyelvű kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borÃtóval, kissé foltos lapokkal.