17454. 361. Closed Online auction Books: Judaica
5 000 HUF
0 HUF
Ünnepi imádságok. 1-3.,5-9. köt. Ford.: Schön József. Bp., én. Schlesinger Jos. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, festett lap élekkel, jó állapotban. A 4. kötet hiányzik.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor