2 400 HUF
Wallace, Lewis: Ben-Hur I-II. köt. Eine Erzählung aus der Zeit Christi. Stuttgart-Leipzig, 1888, Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. ElsÅ‘ német kiadás. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötés, a borÃtón és a gerincen kis kopásnyomokkal.