12 000 HUF
Kisfaludy Sándor munkáji I-II., V-VII. I. kötet: Himfy szerelmei I. rész: Kesergő szerelem. II. kötet: Himfy szerelmei. II. rész: A boldog szerelem. V. kötet: Regék. III. rész. VI. kötet: Regék. IV. rész. VII. kötet: Gyula szerelme. Bp., 1833-1836, Wigand Ottó-Heckenast Gusztáv, 2 p.+1 t. (címkép)+XX+316 p.; 310 p.;4+203 p.;XVIII+268 p.;4+364 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, az I. kötetből az első 4 lap kijár, foltos lapokkal, intézményi és magánkönyvtári bélyegzőkkel, névbejegyzésekkel.