1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Várossy Gyula: Szivárvány. Humoros elbeszélések. Fehér István rajzaival. Bp.,1904, Rózsa Kálmán. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.