6 000 HUF
Wallace, Lewis: Ben-Húr I-II. Ford.: Szekrényi Lajos. Bp.,1901, A fordító kiadása. Szeged, 1894, A fordító kiadása, (Bp., Pallas-ny.), 1 t. (szerzői arckép) + 6+399 p.; 4+397 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, festett lapszélekkel, kissé kopott borítóval, az I. kötetben foltos lapokkal.