17734. 361. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Wolkenberg Alajos: Az okkultizmus és spiritizmus múltja és jelene. Bp., 1923, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : bk