Csillag István (1881-1968) 1911. "Dr. Vázsonyi Vilmos 1901-1911" egyoldalas Br plakett (53,21g/54x39mm) T:1- / Hungary 1911. "Vilmos Vázsonyi Dr. 1901-1911" one-sided Br plaque (53,21g/54x39mm). Sign.: István Csillag C:AU HP 1659.
Csillag István (1881-1968) 1928. "Rákosi Szidi - Aetatis Svae" színésznő Br emlékplakettje, hátoldalán "LUDVIG BPEST" gyártói jelzéssel (243,39g/59x77mm) T:1- / Hungary 1928. "Szidi Rákosi - Aetatis Svae" Br plaque of famous actress with "LUDVIG BPEST" makers mark on reverse. Sign.: István Csillag (243,39g/59x77mm) C:AU HP 1773.
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" Br és Ag emlékérem pár (35,24g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo BP26
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (93,27g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (93,75g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (93,53g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (15,69g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (15,48g/0.925) T:PP felület...
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "MÉE Budapest - Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda" Ag és Br emlékérem pár (24,96g/0.800/42,5mm) T:1 kis patina