16692. 362. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 400 HUF
0 HUF
Aggházy Mária: A barokk szobrászat Magyarországon. Bp., 1959, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
Photo of the item taken by : turóczi_márk