16667. 362. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 000 HUF
0 HUF
Fehér Zsuzsa - Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XX. században. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor