16658. 362. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 200 HUF
0 HUF
Lyka Károly: Képek, szobrok. Bp., 1935, Singer és Wolfner. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kopott vignettával
Photo of the item taken by : tánczos_gábor