800 HUF
Ybl Ervin: Ybl Miklós. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 240+2 p.+66 t. (fekete-fehér képtáblák)+ 1 kihajtható képtábla. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel és kopásnyomokkal, volt könyvtári példány.