2 400 HUF
Küzdtünk híven a forradalomért. Képes röplapok az illegalitás idejéből. Az MSZMP Központi Bizottságának Párttörténeti Intézete. Bp.,1961, Kossuth, XXI+1 p.+100 t. Kiadói félvászon-kötésben, a gerincén fém sínnel, amit lehúzva a röplapok kiemelhetőek belőle, kissé kopott borítóval. Megjelent 4000 példányban.