17332. 362. Closed Online auction Books: Minibooks
800 HUF
0 HUF
Bródy László: Száz szonett. Bp.,1974, Kossuth. Kiadói aranyozott nyl-kötés, kopott borítóval. Megjelent 300 példányban. A szerző, Bródy László (1897-1984) író által dedikált.
Photo of the item taken by : karap_norbert