Books: Minibooks Number of items: 40
2074903
17347
362
Books: Minibooks
Other collectibles
2074898
17348
362
Books: Minibooks
Other collectibles
2087242
17349
362
Books: Minibooks
Other collectibles
Karl Marx-Friedrich Engels: A Kommunista Párt kiáltványa. Bp.,1971,Kossuth. Kiadói kemény-kötés.
1 000 HUF
2087161
17350
362
Books: Minibooks
Other collectibles
Katona József: Bánk Bán. Kondor Lajos illusztrációival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban.
1 000 HUF
2087148
17351
362
Books: Minibooks
Other collectibles
Százéves a Typographia. 1869-1969. Szerk.: Várnagy József, Vértes Jenő. Bp., 1969, Nyomda-, a Papíripar és a Sajtó Dolgozóinak Szakszervezete, Táncsics Könyvkiadó, 205 p. Kiadói műbőr kötés. Számozatlan példány.
1 000 HUF
2087143
17352
362
Books: Minibooks
Other collectibles
Sarlós László és a zeneműkiadó avagy a huszadik év. Bp.,1986, Zeneműkiadó. Kiadói aranyozott bordó bársony-kötés. Kereskedelmi forgalomba nem került.
1 000 HUF
2087235
17353
362
Books: Minibooks
Other collectibles
Petőfi Sándor. Reich Károly rajzaival. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés.
1 000 HUF
2087158
17354
362
Books: Minibooks
Other collectibles
Reich Károly: Variációk. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói műbőr-kötés.
1 000 HUF
2087152
17355
362
Books: Minibooks
Other collectibles
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Magyar, angol, orosz és német nyelven. Kiadói műbőr-kötés.
1 000 HUF
2087142
17356
362
Books: Minibooks
Other collectibles
1 000 HUF
2087229
17357
362
Books: Minibooks
Other collectibles
Votum Petőfianum. Kass János illusztrációival. Bp., 1973, Kossuth. Több nyelven. Kiadói aranyozott bőrkötésben, kiadói műanyag tokban.
1 000 HUF
2087150
17358
362
Books: Minibooks
Other collectibles
Tevan Andor: A könyv évezredes útja. Bp., 1973, Gondolat. II., javított, rövidített kiadás. Kiadói aranyozott műbőr kötés.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035