1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Kaffka Margit: Csendes válságok. Bp., 1920, Pallas, 352 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon bejegyzéssel, laza fűzéssel.