https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Tales Number of items: 55
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2066755
17363
362
0
6000
Books: Tales
Other collectibles
1
Tutsek Anna: Cilike sorozat 5 kötete: Cilike rövid ruhában. Fejes Gyula rajzaival.; Cilike mátkasága. Belatini Braun Olga rajzaival.; Cilike menyasszony lesz. Fejes Gyula rajzaival.; Cilike férjhez megy. Fejes Gyula rajzaival.; Cilike, mint asszony. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner-Új Idők. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítókkal.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2089062
17364
362
0
2000
Books: Tales
Other collectibles
1
Zlata Cerná-Miroslav Novák: Az eladott álom. Japán mesék. Ford.: Zádor Margit. Pozsony, 1979, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2070416
17365
362
0
1000
Books: Tales
Other collectibles
1
Claude Kannas-Marie Garagnoux: Meseszótár. Bp.,1999, Passage. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2091110
17366
362
0
1200
Books: Tales
Other collectibles
1
Gegus Ida-Csillag Máté: Szálló pillangók... Tarka mesék. Bp., Corvin Könyvkereskedelmi Vállalat. Kiadói Könyvkereskedelmi Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, előzéklap és címlap hiányzik, kötéstábla sérült.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2090113
17367
362
0
1400
Books: Tales
Other collectibles
1
F.H. Burnett: A kis lord. K. Sávely Dezső rajzaival. Bp.,é.n.,Tolnai. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2071924
17368
362
0
1800
Books: Tales
Other collectibles
1
Derék borsszem vitéz. Szász népmesék. Ford.: Zsidó Ferenc. Székelyudvarhely, 2002, Erdélyi Gondolat, 88+2 p. Kiadói haránt alakú papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2014047
17369
362
0
1000
Books: Tales
Other collectibles
1
Edmondo de Amicis: A szív. A gyermekek számára. Fordította: Radó Antal. Bp.,é.n.,Franklin. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2077304
17370
362
0
1000
Books: Tales
Other collectibles
1
Szürke Bagoly: Két kicsi hód. Ford.: Baktay Ercin. A szerző rajzaival. Bp.,é.n., Kossuth. Kiadói félvászon-kötésben, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
1993661
17371
362
0
1600
Books: Tales
Other collectibles
1
Faylné-Hentaller Mária : Leányévek. Elbeszélések. Bp. (é.n.) Lampel. 1t. (címkép) 288p. + 5t. (képtáblák). Kiadói, festett, aranyozott egészvászon-kötésben, szecessziós könyvdíszekkel.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2091121
17372
362
0
1000
Books: Tales
Other collectibles
1
James Fenimore Cooper: Az utolsó mohikán, Bőrharisnya, Vadölő, Nyomkereső, A préri. Bp.,1956-1964,Móra. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.ben
Starting price:
1 000 HUF
1884904
17373
362
0
1200
Books: Tales
Other collectibles
1
Balogh Béni: Magyar regék és mondák. Győrfi András illusztrációival. Bp., 2006, Ciceró. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1966187
17374
362
0
1000
Books: Tales
Other collectibles
1
Gelencsérné Lazarovits Klára:Hol terem a ház? Bp., 1977. Móra. Kiadói kartonálásban
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment