1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Edmondo de Amicis: A szív. A gyermekek számára. Fordította: Radó Antal. Bp.,é.n.,Franklin. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.