1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Gegus Ida-Csillag Máté: Szálló pillangók... Tarka mesék. Bp., Corvin Könyvkereskedelmi Vállalat. Kiadói Könyvkereskedelmi Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, elÅ‘zéklap és cÃmlap hiányzik, kötéstábla sérült.