17372. 362. Closed Online auction Books: Tales
1 000 HUF
0 HUF
James Fenimore Cooper: Az utolsó mohikán, Bőrharisnya, Vadölő, Nyomkereső, A préri. Bp.,1956-1964,Móra. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.ben
Photo of the item taken by : tánczos_gábor