Renner, Heinrich.:Durch Bosnien und Hercegovina. Kreuz und quer. Wanderungen.
Berlin., 1897 Reimer. Térkép nélkül, kiadói papírkötésben / without map in paper binding.
A Budapesti Közúti Vasút 100 éve. Szerk.: Csuhay Dénes. Bp., 1966, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói aranyozott, kissé foltos egészvászon kötés, vezérigazgatói aláírással és ajándékozási sorokkal.
Váci Történelmi Tár I. köt. "Késő maradékainknak tétessen jegyzésben." Írásos emlékek Vác város múltjából. 1074-1990. Összeáll.: Horváth M. Ferenc, Pintér Tamás. Vác, 1996, Vác Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Zádori János: Spanyol út. 1868. Bp., 1869, Athenaeum, 429 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, két lapon aláhúzással, bejelöléssel, a címlapon ceruzás bejegyzéssel, kissé foltos lapokkal.
Szent László és Somogyvár. Tanulmányok a 900 éves somogyvári bencés apátság emlékezetére. Szerk.: DR. Magyar Kálmán. Kaposvár, 1992, Somogy Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.
Miklós Zsuzsa: Tolna megye várai. Varia Archaeologica Hungarica XXII. Bp.,2007, Históriaantik Könyvesház. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Szólád története. Szerk.: Stirling János. Szólád, 1993, Szólád Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal. Egészvászon-kötésben, pár oldalon ceruzás aláhúzással. Megjelent 500 példányban, számozatlan példány.