Engravings Number of items: 38
2038652
11000
362
Engravings
Other collectibles
cca 1830-1860 Vegyes, nagyrészt francia forradalom és Napoleon témájú metszet tétel, közte egy judaikai témájú metszet is, 2 db, foltosak, közte szakadt, 23x15 cm
3 000 HUF
2091682
11001
362
Engravings
Other collectibles
1519 Biblia olasz kiadásának (Biblia cum concordatis veteris... Venetiis, 1519.) egy lapja, rajta Mózest ábrázoló fametszettel. 10,5x14,5 cm
10 000 HUF
2089220
11002
362
Engravings
Other collectibles
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): A budai alagút kapuzata, acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos / Steel engraving, 13×19 cm
4 000 HUF
2089212
11003
362
Engravings
Other collectibles
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883)-Richter: Lőcse, acélmetszet, jelzett a metszeten / Steel engraving, 13×19 cm
4 000 HUF
2089208
11004
362
Engravings
Other collectibles
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883)-Gungel: Kolozsvár, acélmetszet, jelzett a metszeten / Steel engraving, 13×19 cm
4 000 HUF
2089242
11005
362
Engravings
Other collectibles
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Nagymaros, acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos / Steel engraving, 13×19 cm
7 000 HUF
2089241
11006
362
4400
Engravings
Other collectibles
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Siklós vára, acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos / Steel engraving, 13×19 cm
4 400 HUF
2089252
11007
362
5500
Engravings
Other collectibles
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Trencsén, acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos / Steel engraving, 13×19 cm
5 500 HUF
2089200
11008
362
Engravings
Other collectibles
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883)- L. Oeder: Temesvár, acélmetszet, jelzett a metszeten / Steel engraving, 12×17 cm
4 000 HUF
2093312
11009
362
26000
Engravings
Other collectibles
1872 Milán Obrenović szerb király és a szerb fejedelmeket ábrázoló nagy méretű litográfia. Szélén szakadásokkal. / Serbian kings and ruler's large lithograph with tears at the edges 62x85 cm
26 000 HUF
1913793
11010
362
Engravings
Other collectibles
2 000 HUF
1781709
11011
362
Engravings
Other collectibles
1867 Schwerdfeger Engelbert zalavári és Gottwiczi apát, cs, kir tanácsos kőnyomatos portréja. Joseph Bauer / Lithographic portrait 20x26 cm.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035