10146. 362. Closed Online auction Paintings and graphics
18 000 HUF
0 HUF
Rékassy Csaba (1937-1989): Kis térkép. Rézkarc VII/XV, hibás, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×13 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk