10148. 362. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
13
0 HUF
Révész Imre (1859-1945): Osztozkodók. Színezett rézkarc, papír,paszpartuban, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 31×46 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk