16713. 363. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 000 HUF
0 HUF
Delsenbachs Nürnbergische Ansichten. München,én.,Delphin, 19+1 p.+42 t. Német nyelven. Kiadói haránt-alakú kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor