Books: Architecture, Art Number of items: 173
2097260
16667
363
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Erdély Miklós: Művészeti írások. (Válogatott művészetelméleti tanulmányok. I.) Szerk.: Peternák Miklós. Bp.,1991,Képzőművészeti Kiadó. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
2094808
16668
363
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Veres László: Magyarország 17-19. századi parasztüvegei. Debrecen, 1997. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 000 HUF
2011699
16669
363
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 000 HUF
2100316
16670
363
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Katona Imre: Zsolnay Vilmos. Bp., Gondolat, 1977. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2097244
16671
363
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2081934
16672
363
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Verő György: A népszínház Budapest színi életében. 1875-1925. Rákosi Jenő előszavával. Bp.,(1925), Franklin, VIII+331 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötésben, egy két lapon ceruzás bejelöléssel.
1 000 HUF
2048503
16673
363
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Martyn Ferenc: Ulysses-rajzok. Pécs-Kaposvár, 1985., Baranya megyei Könyvtár-Somogy megyei Könyvtér. Kiadói papírkötés. Számozott (400/360.) példány.
4 000 HUF
2072915
16674
363
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1912 Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Jubiláris Téli Kiállítás. Bp., 1912, Singer és Wolfner,(Hornyánszky.) Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés, sérült, viseltes borítóval, a gerincen kis hiánnyal, foltos. 2027465
16675
363
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
2094125
16676
363
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kassák Lajos: Képzőművészetünk Nagybányától - napjainkig. Bp., 1947, Magyar Műkiadó. Kiadói kartonált kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
1 200 HUF
2100580
16677
363
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Maler und Werk sorozat 8 kötete: Böcklin, Courbet, Runge (2db), Richter (2db), Sisley, Leibl. VEB Verlag der Kunst, Dresden, 1975-1979. Kiadói papírkötés. Német nyelvűek.
1 000 HUF
2100494
16678
363
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Champigneulle: Art nouveau - Jugendstil - Szecesszió. Bp., Corvina, 1972. Kiadói egészvászon-kötés.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035