Books: Architecture, Art Number of items: 173
2064091
16715
363
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A Szépművészeti Múzeum 1906-1956. Szerk.: Pogány Ö. Gábor, Bacher Béla. Bp.,1956, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 600 HUF
2063875
16716
363
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Menyhárt László: Szász Endre. Bp., 1983, Corvina. Kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
1 200 HUF
2010180
16717
363
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dercsényi Balázs-Kaiser Ottó-Koppány Tibor: Magyar várak. Bp.,2000, Officina '96. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 800 HUF
2013869
16718
363
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
2009113
16719
363
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
2027425
16720
363
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vegyes művészeti könyvtétel, 5 db: Aragon: Művészetről, művészetekről. Bp.,1956, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Dávid Katalin: Courbet. Bp.,1953, Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Hevesy Iván: Az új művészetért. Bp.,1978, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Gondolatok a művészetről. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, laza...
1 000 HUF
2027427
16721
363
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
2027429
16722
363
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
2047916
16723
363
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon és zsinórfűzött kötéssel.
2 000 HUF
2070213
16724
363
900
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Olasz Ferenc: Székelykapuk. Bp., 1989, Hunnia Filmstúdió Vállalat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. 2034036
16725
363
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Sculptures de Rodin. Párizs, 1941, Éditions "Tel". Számos képpel, kissé megviselt vászonkötésű mappában.
1 000 HUF
2017675
16726
363
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Mai magyar művészet sorozat 10 db füzete kiadói tékában
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035